latest

Fieldseat / Kit@pEvi Kafe’de meyhane günleri devam ediyor: Sonraki buluşma 5 Mayıs Cuma günü

03 Mayıs 2023

/ by Bisikletli Gazete

Kuzey Londra’da, Tottenham bölgesinde faaliyet gösteren Fieldseat / Kit@pEvi Kafe'de meyhane günleri devam ediyor.  Fieldseat Organik Meyhane konseptiyle hizmet veren mekân, konuklarına masada rakının eksik olmadığı dost meclisleri vadediyor.Dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan Londra lezzet durakları bakımından da şanslı bir şehir. Londra’da dünyanın dilediğiniz mutfağına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Anadolu mutfağı bunlardan biri… Son yıllarda Türkiye’den artarak devam eden göçlerle birlikte Londra’da geleneksel meyhane deneyimini yeni lezzetlerle buluşturacak mekânlara duyulan ihtiyaç da arttı. İşte Fieldseat Organik Meyhane bunlardan biri. İşletme yöneticisi İrfan Şahin, yeni meyhane anlayışlarına ilişkin olarak; “uzun zamandır tasarladığım, klasik @organicmeyhane konseptine geçen sene başladık. 2023’ilk aylarında masalar kuramadık, hepimiz acıyı yüreğimizde hissettik... Ne acılar unutulur ne de gidenler... Yaşam devam ediyor, hem kendimizi hemd e tekrardan yaşamı yeniden inşaa edebilmek için birlikte gülebilmeye, efkar dağıtmaya, efkarlanmaya ve umutlanmaya ihtiyacımız var...” diyor.Peki nasıl?

Bunun cevabını da yine İrfan Şahin veriyor: “Masalarda bağırmadan konuşabilmek, arka fonda herkesin birbirini duyabileceği tatlı bir müzik ve gönlünüz ne arzu ederse; rakı veya şarap… Rakının yanına dilerseniz Anadolu lezzetlerini katık edesiniz dilerseniz yeni bir deneyimlere açığım deyip dünyanın başka bir lezzetini de katabilirsiniz. Yeter ki dost meclisinde hoşça vakit geçirelim.”

Fieldseat Organic Meyhane’deki bir sonraki buluşma 5 Mayıs 2023 Cuma günü, saat 19:00-22:30 arasında gerçekleşecek. Yerler sınırlı olduğu için şimdiden rezervasyon yaptırsanız iyi olur.

 

Fieldseat / Kit@pEvi Cafe

665 High Road - Tottenham N17 8AD London

+44 20 8808 2525

http://www.fieldseat.co.uk/


👉Soğuk Meze,
👉(tabii ki Lakerda da var, ev yapımı Çiğ Köfte de var)
👉Ara sıcakları,
👉Ana Yemek,
👉2 kişiye 35'lik yeni Rakı, yada organic 1 şişe şarap.
👉Meyve,
👉Tatlı,

Kişi başı £ 50


Hiç yorum yok

Yorum Gönder

© Tüm hakları saklıdır
Tasarım by Orbay Soydan