latest

Fieldseat Kafe’de meyhane günleri devam ediyor: Sonraki buluşma 4 Kasım Cuma günü

01 Kasım 2022

/ by Bisikletli Gazete

Kuzey Londra’da, Tottenham bölgesinde faaliyet gösteren Fieldseat Kafe’de meyhane günleri devam ediyor. İki haftada bir cuma günleri Fieldseat Organik Meyhane konseptiyle hizmet veren mekân, konuklarına masada rakının eksik olmadığı dost meclisleri vadediyor.Dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan Londra lezzet durakları bakımından da şanslı bir şehir. Londra’da dünyanın dilediğiniz mutfağına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Anadolu mutfağı bunlardan biri… Son yıllarda Türkiye’den artarak devam eden göçlerle birlikte Londra’da geleneksel meyhane deneyimini yeni lezzetlerle buluşturacak mekânlara duyulan ihtiyaç da arttı. İşte Fieldseat Organik Meyhane bunlardan biri. İşletme yöneticisi İrfan Şahin, yeni meyhane anlayışlarına ilişkin olarak; “uzun zamandır tasarladığım, klasik @organicmeyhane konseptine 25 Şubat 2022 Cuma günü başlayabildik... Aksaklıklar olmaz ise bundan sonra iki haftalık periyotlarla bunu sürdürmeyi düşünüyoruz” diyor.

Peki nasıl?

Bunun cevabını da yine İrfan Şahin veriyor: “Masalarda bağırmadan konuşabilmek, arka fonda herkesin birbirini duyabileceği tatlı bir müzik ve gönlünüz ne arzu ederse; rakı veya şarap… Rakının yanına dilerseniz Anadolu lezzetlerini katık edesiniz dilerseniz yeni bir deneyimlere açığım deyip dünyanın başka bir lezzetini de katabilirsiniz. Yeter ki dost meclisinde hoşça vakit geçirelim.”

Fieldseat Organic Meyhane’deki bir sonraki buluşma 4 Kasım 2022 Cuma günü, saat 19:00-22:30 arasında gerçekleşecek. Yerler sınırlı olduğu için şimdiden rezervasyon yaptırsanız iyi olur.

 

Fieldseat Organic Cafe

665 High Road - Tottenham N17 8AD London

+44 20 8808 2525

http://www.fieldseat.co.uk/


👉Soğuk Meze,
👉(tabii ki Lakerda da var, ev yapımı Çiğ Köfte de var)
👉Ara sıcakları,
👉Ana Yemek,
👉2 kişiye 35'lik yeni Rakı, yada organic 1 şişe şarap.
👉Meyve,
👉Tatlı,

Kişi başı £ 50


Hiç yorum yok

Yorum Gönder

© Tüm hakları saklıdır
Tasarım by Orbay Soydan