latest

Londra'daki Global Medical Forum'da sağlık turizmi konuşulacak

26 Şubat 2024

/ by Bisikletli Gazete


Londra, 1-2 Mart 2024 tarihlerinde Global Medical Forum‘a ev sahipliği yapacak. Westminster’daki tarihi Lindley Hall‘da gerçekleşecek olan bu önemli forum, İngiltere pazarında yer almak isteyen sağlık kuruluşları ve medikal turizm firmaları için önemli bir fırsat sunuyor.


Britiş Yaşam


Türkiye’nin önde gelen hastane ve sağlık kuruluşları, forum çerçevesinde Birleşik Krallık’ta faaliyetlerini anlatma fırsatı bulacak. Forumda, hastaneler, diş klinikleri, tüp bebek klinikleri, saç ekim merkezleri, estetik klinikleri ve termal turizm merkezleri gibi geniş bir alanda faaliyet gösteren kuruluşlar yer alacak.

Etkinlik, sağlık kuruluşları ile temas etme, stant ziyareti ve tedavi hizmetleri ile ilgili planlama yapma imkanları sunuyor. Acıbadem Hospital, Sny Clinic, Yeditepe Dental Hospital, Dr. Cinik Smile Team Turkey, Attelia, Academic Hospital ,Clinique Plus ,Dent Prime ,Health And Beauty Experts ,Ciniqa Lycian Clinic forumda yerini alacak sağlık kuruluşları arasında yer alıyor.

 


Global Medical Forum’un organizatörü ve Dum Event kurucusu Mert Karaduman, Türkiye’nin coğrafi yakınlığı, güçlü sağlık altyapısı ve oturmuş sağlık sistemiyle bu hastalar için cazip bir alternatif olabileceğini vurguladı.

Forum katma değer yaratma odaklı

Forumun katma değer yaratma odaklı olduğunu belirten Karaduman, Birleşik Krallık genelindeki sağlık kurumları ve ilişkili kuruluşları etkinliğe dahil etmenin öncelikleri arasında olduğunu söyledi.

Mert Karaduman, Dum Event olarak 15 yıldır etkinlik sektöründe hizmet verdiklerini ve yüzlerce organizasyona imza attıklarını belirtti. Global Medical Forum’u tasarlarken öncelikle mekan konusuna dikkat ettiklerini, çünkü yapılan etkinliklerdeki yetersizlikleri gidermek istediklerini ifade etti. Yaklaşık bir senelik hazırlık sürecinde Westminster’daki Lindley Hall mekanının seçildiğini ve katılımcıların 1- 2 Mart’ta keyifli ve verimli bir etkinlik geçireceklerini vurguladı. Sigorta şirketleri, medikal ve turizm acentaları ile irtibata geçildiğini ve büyük bir katılım beklediklerini ifade etti. Ayrıca, son kullanıcılara ulaşmak için dijital ve influencer marketing gibi yöntemlerle iletişim kampanyası yürüttüklerini belirtti.Forumda ayrıca önemli konuşmacılar yer alacak

İngiliz Dişhekimleri Birliği’nin (BDA) Ana Yürütme Komitesi’nin (PEC) Başkanı Eddie Crouch, Birleşik Krallık ağız sağlığı sistemi hakkında bilgiler sunacak ve Birleşik Krallık’tan diş tedavisi arayan hastalar için BDA’nın beklentilerini ve standartlarını açıklayacak.

Londra Queen Mary Üniversitesi, Barts and the London School of Medicine and Dentistry’den Doç. Dr. Aylin Baysan İngiltere’nin diş sağlığı sistemini, yaşanan sorunları anlatacak.

Right Choice Healthcare UK Genel Müdürü Zahid Hamid, Sağlık Turizminde yeni trendleri anlatacak.

Doç. Dr. Eyüp Gemici, Bariatrik Cerrahi ve Doç. Dr. Fatih Cabbar ise Diş Tedavileri hakkında bilgi verecek.

Ayrıca İngiltere'de bulunan Global Trading Agency ile ortaklaşa "UK & Türkiye Healthcare Horizons Networking Event"i gerçekleştirilecek.


Global Medical Forum Program

 

Event Program | Day 1 | 1 March 2024

10:00 Event Start

11:00 – 17:00 B2B, B2C Meetings

15:00 – 15:30 Mr. Zahid Hamid, New Trends in Health Tourism

Event Program | Day 2 | | 2 March 2024

10:00 Event Start

11:00 – 17:00 B2B, B2C Meetings

Seminar 1

14:30 – 15:10

-Eddie Crouch, Chair of the British Dental Association’s (BDA’s) Principal Executive Committee (PEC).

–Assoc. Prof. Dr. Aylin Baysan Barts and the London School of Medicine and Dentistry, Queen Mary University of London

Seminar 2

15:30 – 16:00 Assoc. Prof. Dr. Eyüp Gemici, Bariatric Surgery

16:30 – 17:00 Assoc. Prof. Dr. Fatih Cabbar, Dental Treatment

Global Medical Forum

Adres: The Royal Horticultural Halls, Lindley Hall and Lawrence Hall, 80 Vincent Square, Londra, SW1P 2PB Birleşik Krallık

 

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

© Tüm hakları saklıdır
Tasarım by Orbay Soydan