latest

Yerel Müzik Sahnesinde Yeni Bir Yıldız Parlıyor: HUMOFR'un “Black Sheep" İsimli İlk Single'ı Dinleyicilerle Buluştu

12 Mart 2024

/ by Bisikletli Gazete

Stoke Newington, Londra - 18 yaşındaki HUMOFR, engelli bir genç olarak yerel müzik sahnesinde adından söz ettirmeye başladı. Söz ve müziği kendisine ait HUMOFR'un ilk single'ı olan "Black Sheep", Spotify ve YouTube gibi popüler platformlarda dinleyicilerle buluştu."Black Sheep"e ulaşan yolculuk, HUMOFR'un Stoke Newington'daki DB Music stüdyosunu keşfetmesiyle başladı. Vokal öğretmeni Özge'nin teşvikiyle stüdyoya girmeye karar veren HUMOFR, arkadaşı ve yapımcısı Barış Güney'in de desteğiyle, "Black Sheep"i kaydetmek düğmeye bastı. Bu işbirliği sadece müzikal yeteneklerini değil, aynı zamanda gelecekteki projelere olan bağlılıklarını da gösteriyor. Genç sanatçı, "Bu ilk single sadece müzik yeteneğimi değil, aynı zamanda müzik tutkumun peşinden gitme kararlılığımı da gösteriyor" diyor.

HUMOFR, hayatındaki zorlukları açıkça kabul ediyor. Serebral palsi hastası olarak, günlük hayatta fiziksel engellerle karşılaşıyor. Ancak, engelinin hayallerini engellemesine izin vermek istemiyor. "Engelli olmanın, bir şey başaramayacağınız anlamına gelmediğini bilmelisiniz" diyerek diğer gençlere de ilham veriyor.

HUMOFR için bir sığınak haline gelen stüdyoda Barış Güney'den aldığı destek genç sanatçının kendini özgürce ifade etme gücünü artırıyor. HUMOFR, "Barış'ın kalbimde gerçekten özel bir yeri var. Aldığım mentorluk ve destek için minnettarım" diyor.

Şüphenin sıklıkla kendini gösterdiği bir dünyada, HUMOFR'un hikayesi umut ışığı olmaya devam ediyor. Genç sanatçı, başkalarını olumsuzluklara boyun eğmek yerine kendilerine inanan tek kişiyi dinlemeye teşvik ediyor. HUMOFR, müziği ve mesajıyla toplumu hayallerinin peşinden gitmeye ve umutlarını asla kaybetmemeye çağırıyor.

HUMOFR'un "Black Sheep" şarkısını dinlemek ve ilham almak için Spotify sayfasını veya YouTube'daki müzik videosunu aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

 

https://open.spotify.com/artist/1dSLZaGIcCxKYOu04FjNwx  
 

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

© Tüm hakları saklıdır
Tasarım by Orbay Soydan